شرکت مهندسین مشاور آرسس ابنیه با نام تجاری «آابیار» به شماره ثبت ۳۴۱۸۴۲ فعالیت خود را از سال ۱۳۸۷ و با موضوع انجام مشاوره خدمات فنی و مهندسی و مطالعات در مراحل شناسایی، توجیهات و توصیه های فنی اقتصادی ژئوفیزک، تهیه ی نقشه و مشخصات و نظارت فنی بر حسن اجرای کار و همچنین رادیوگرافی صنعتی تعمیر، نگهداری و احداث تاسیسات و تجهیزات صنایع آب، فاضلاب، برق، سیستم های مخابراتی نفت، گاز و پتروشیمی و توسعه ی منایع آب های سطحی و زیرزمینی، تامین و تصفیه ی آب و دفع فاضلاب آبیاری و زهکشی صنایع و تاسیسات سدها و …. در تهران آغاز به کار نمود.

در طی سال ها فعالیت رسمی در قالب پروژه های مشارکتی با سازمان ها و شرکت های دولتی به طور خاص جهاد کشاورزی و سازمان آبفای شهری و روستایی، شهرداری تهران این شرکت را در طراحی و اجرای زمینه های آبیاری  پیشرو و مطرح نموده است. کسب استانداردهای اولیه از سازمان  های مذکور و موسسات ذیصلاح خود مهر تاییدی بر این ادعاهاست.

تمرکز بر طراحی و اجرا مانع آن نشد که این شرکت به فکر ارائه ی روش های نوین تعاملی با مشتریان خود باشد. چرا که اعتقاد بر آن است که با توجه به حساست های ناشی از کمبود منابع آبی در جهان و به تبع آن در کشور روش های نوین و پربازدهی جهت مدیریت این منابع تجدیدناپذیر وجود دارد. فلذا ایجاد یک پورتال جامع تعاملی پویا و کاربرپسند در این راستا در کنار معرفی و فروش محصولات می تواند تا حد بسیار زیادی از سردرگمی های موجود بکاهد. هم چنین پشتیبانی آنلاین و برخط در هر ساعتی از شبانه روز جهت ارائه ی مشاوره ی رایگان در زمینه ی طراحی، اجرا و فروش محصولات با کارشناسان از نقاط عطف این پورتال محصوب می شود.

هدف نخست ما در این شرکت، تسهیل روند تعامل میان خرده باغداران و مشتری های کلانمان است. به نحوی که کافی است شما از طریق هر ابزاری به سایت ما متصل شوید و درخواست های خود را به ساده ترین روش ممکن با ما در میان بگذارید. از اینجا به بعدش با ما. ما تا حصول نتیجه ی نهایی و کسب رضایت حداکثری با شما خواهیم بود. ما بر آنیم تا با ایجاد زمینه های آسان، با و بدون ثبت نام در سایت به ساده ترین روش ممکن با شما تعامل داشته باشیم.

استحضار داشته باشید که شما می توانید برای ایجاد حساب کاربری از قسمت ثبت نام، جهت خرید هر یک از محصولات ما از دسته بندی محصولات بالای صفحه، و جهت اخذ نمایندگی از صفحه درخواست نمایندگی اقدام کنید.

بخشی از آنچه موجب موفقیت تیم ما شده است، بازخورد دریافتی از کشاورزان، فناوری ها و مهندسی است که از خط تولید دریافت شده است. این مجموعه در زمینه ی تجهیزات مربوط به  کاشت سبزیجات، صیفی جات، محصولات باغی، گلخانه ای و … فعالیت دارد.