مسافت های طولانی، عدم امکان مقایسه گونه های مختلف یک محصول در یک مکان، هزینه رفت و آمد، و از همه مهمتر کمبود وقت، سبب می شوند که امروزه خرید کردن به فعالیتی دشوار و وقت گیر تبدیل گردد. سال ها تجربه اندوزی در عرصه های مرتبط با هم و در حوزه ی مرتبط با فعالیت اصلی شرکت ما را بر آن داشت تا با راه اندازی یک پورتال فروشگاهی جامع الشرایط و کامل از مرحله ی صفر تا صد پروژه ها با شما باشیم. این امر ضمن شفاف سازی نوع محصولات کاربردی در پروژه ها، این امکان را به مشتریانمان می دهد تا با مقایسه ی نرخ ها و کیفیت کالاهای مصرفی زمینه ی بروز هر گونه ابهامی در این خصوص برطرف شود.

نیز وجود پورتال کاملی که بتواند در کنار دانش متخصصین خود، تجربه  ی والای کاری را به کار گیرد و روند را برای شما تسهیل و تسریع کند از اهداف اولیه ی راه اندازی سایت و فروشگاه بزرگ آابیار می باشد.

فروشگاه آابیار از توان تخصصی کارشناسان زبده ی شرکت آرسس ابنیه برخوردار است و با بسیاری از شرکت های مطرح و برند داخلی و خارجی همکاری می نماید. این شرکت در راستای مشتری مداری و با هدف توسعه ی شبکه ی فروش خود، و جهت حل مشکلات خریدهای سنتی و فیزیکی، فعالیت تجارت الکترونیکی را نیز در دستور کار خود قرار داد و در همین راستا اقدام به انتشار وب سایت فروشگاهی خود نموده است. هدف مدیران آابیار خلق بیشترین مزیت برای مشتریان و تأمین رضایت حداکثری آنها است.

خدمت رسانی به مشتری، جزو برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست. بر همین اساس، تمام سعی و تلاش ما این بوده که رضایت خاطر مشتری تأمین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد. تعویض، ارسال کالا به شیوه های مختلف، تخفیف به مناسبت های مختلف و امکان ارسال هدیه به دیگران خدماتی است که ما برای شما مشتریان در نظر گرفته ایم.

شما بدون اتلاف وقت، در راحت ترین مکان ممکن (منزل، محل کار، یا …)، قادر خواهید بود متنوع ترین محصولات را با هم مقایسه کرده و پس از ارزیابی کمی و کیفی، بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

شما می توانید جهت ثبت سفارش و خرید به صورت عمده از طریق منوی محصولات همین صفحه اقدام کنید.

در اینجا در آابیاری، هدف ما ارائه یک دامنه ی وسیع و بسیار بزرگ در میان مجموعه ای از دسته های تخصصی محصولات و خدمات است. مشتریان ما عاشق سایت هستند، زیر اکه ما پیشنهادهایی مهم و وسوسه کننده ارائه می دهیم:

انتخاب: شما نه تنها می توانید آنچه را می خواهید پیدا کنید، بلکه از گستره ی وسیعی حق انتخاب در میان برندهای برتر برخوردار خواهید شد.

– قیمت های بی نظیر: پشتیبان وعده های ما قیمت های ماست. ما طیف گسترده ای از محصولات را با قیمت های مختلف ارائه می دهیم. لوکس یا مطابق با بودجه و با صرفه ی اقتصادی، این تصمیم با شماست.

– پیمایش آسان و کاربر پسند بودن: با عملکرد جستجوی پیشرفته و آسان برای حرکت در میان ساختارها و دسته بندی ها، به سرعت می توانید محصول مورد نیاز خود را پیدا کنید. از فیلترهای ما برای بهتر کردن نتایج استفاده کنید!

– اطلاعات غنی و بی طرفانه: عکس هایی با کیفیت بالا وجود دارد، بنابراین می توانید محصولات ما را در زیر با دقت بررسی کنید، و بررسی های شخص ثالثی را انجام دهید تا بتوانید انتخاب آگاهانه ای داشته باشید

– شناخت محصول: محتوای قابل بارگیری و قابل دانلود برای صدها محصول و آموزش های منظم، این  اطمینان را حاصل می کند که تیم خدمات مشتری ما می توانند کمک های حرفه ای ارائه دهند.

فروشگاه اینترنتی آابیار منبع شما برای محصولات اصلی آبیاری است. از جمله مجموعه گسترده ای از آبپاش های نوآورانه و کارآمد در آب، تایمرها، دریچه ها، قطعات آبیاری و جایگزینی قطره ای، به صورت ۲۴/۷ در دسترس و به طور مستقیم در سراسر کشور به مشتریان ارسال می شود.

حمل و نقل رایگان برای کلیه سفارشات بیشتر از ۵۰ میلیون ریال (به استثنای جعبه دریچه و لوله) ارائه می شود. برای مشتریانی که می خواهند از یک نصاب حرفه ای کمک بگیرند، فروشگاه آنلاین آابیار همچنین به صورت محلی و در منطقه ی خود، به مشتریان خود از طریق پیمانکاران محلی خود ارجاع کار رایگان ارائه می دهد.