پیام مدیرعامل

آب منبع اصلی ما است و برای رفاه عمومی جامعه به طور کلی و برای رشد اقتصادی بی وقفه همه ملل بسیار حیاتی است. ما در ابتدا کشاورز هستیم و در وهله ی دوم نوآور. ما در سال ۲۰۰۹ شروع به کار کردیم و سعی داشتیم محصولاتی را در زمین های زراعی پرورش دهیم. بنابراین می دانیم که در شرایط خاص چگونه می خواهیم کشاورزی کنیم. این مبارزه ی مدام چگونگی آبیاری دقیق، زراعت تخصصی و نوآوری بی امان برای کمک به کشاورزان به منظور  رشد بیشتر محصولات زراعی و در هر شرایط جوی و کمتری را به ما یاد داد.

آابیار سرمایه گذاری قابل توجهی را برای ارائه راه حل های به روز، محصولات و فرآیندهای جدید ارائه می دهد. این شرکت کاملاً آگاه است که مشتریان امروز به دنبال شریکی هستند که هماهنگ با تحولات جدید فناوری و بازار بوده و در ارائه ی راه حل ها نوآورانه و کامل بتوانند به آنها اعتماد کنند. این شرکت استانداردهای بالایی از کیفیت را کسب کرده و متعهد است تا محصولات و خدمات سازگار و بسیار حرفه ای را به مشتریان ارائه دهد.

چشم اندازها

به عنوان شرکت پیشرو در زمینه آبیاری در کشور در پی کسب و تصویب راه حل های آبیاری هوشمند در اشل انبوه برای مقابله با کمبود مواد غذایی، آب و زمین هستیم.

ارزش های ما: جرات کن – آن را انجام دهید – تأثیر ایجاد کنید – شریک موفقیت باشید.

خط مشی کیفیت

چرا ما هرگز استانداردهای خود را رها نخواهیم کرد؟

در آابیار، تعهد به کیفیت یک ارزش اصلی است. با شروع کارکنان ما، استانداردهای غیر قابل انعطاف ما در هر بخش از مشاغل مان اعمال می شود. از پالایش روش های توسعه، از طریق انجام آزمایش های میدانی جامع گرفته تا بهینه سازی تکنیک های تولید، ما به ارائه ی محصولات و خدمات با کیفیت بالا متعهد هستیم.

بیایید با هم رشد کنیم

ما به دنبال افرادی هستیم که جرات می کنند تأثیر بگذارند، از هدف متحد ما الهام می گیرند تا به جهان کمک کنند و می توانند اتفاقات را با روشی مشارکتی پیش ببرند. این همان چیزی است که ما را در دستیابی به دیدگاه خود برای مبارزه با کمبود آب، غذا و زمین راهنمایی می کند. اگر شما نیز مانند ما فکر می کنید، پس اجازه دهید با هم رشد کنیم. به ما بپیوندید!

فلسفه کار ما مبتنی بر همکاری نزدیک و دائمی با مشتریانی است که دلیل اصلی بودن ما هستند و ما به وسیله ی آنها مورد ممیزی دائم قرار می گیریم …