خدمات ما

۱- پژوهش، آموزش و سرگرمی

یکی از اهداف عالیه ی ما در این مجموعه ی آابیار تلاش برای ایجاد محیطی آموزشی، پژوهشی و سرگرم کننده برای کاربران است.
ارائه و معرفی مجلات، کنفرانس های خبری، همایش ها، اخبار حوزه ی آابیاری و زراعت، معرفی و دانلود کتاب، معرفی و دانلود مقاله، تحلیل های نرم افزاری، سایت های مفید داخلی و خارجی، حمایت از پایان نامه های مقطع کارشناسی به بالاتر و … در حوزه ی بحث آموزش و پژوهش قرار گرفته و دانلود بازی، پس زمینه، پادکست های آموزشی و تحلیلی، فایل های تصویری مرتبط با حوزه های کاری آابیاری و زراعت، نرم افزار موبایلی و…. که جنبه ی تفننی نیز دارند از جنبه های سرگرمی این مجموعه می باشند.

۲- طراحی، مشاوره و اجرا

۱٫ خطوط انتقال، شبکه های توزیع آب و سیستم های آابیاری
۲٫ شبکه و تصفیه خانه های فاضلاب
۳٫ سیستم های زهکشی
۴٫ کانال های انتقال آب
۵٫ مخازن ذخیره ی آب (استخرهای ژئوممبران، استخر بتنی، مخازن سرپوشیده)
۶٫ سیستم های اتوماسیون آابیاری
۷٫ مشاوره و پشتیبانی پروژه های خطوط انتقال، شبکه های توزیع آب و سیستم های آابیاری
۸٫ مشاوره و پشتیبانی پروژه های فاضلاب، سیستم های زهکش و…
۹٫ اجرای پروژه های آابیاری تحت فشار (قطره ای، زیرسطحی، بارانی، و…)

۳- تامین مصالح

یکی از اهداف دیگر ما در مجموعه ی آابیار که مصمم به انجامش هستیم این است که به واسطه ی نمایندگی از شرکت ها و برندهای مختلف، کالاها و اجناس را مستقیما از تولید کننده به دست مصرف کننده برسانیم. در این بین و از آنجایی که خود مجموعه نیز درگیر کارهای اجرا می باشد، قطعا شناخت بسیار خوبی از نظر کیفیت، قیمت، پاسخگویی و … را مدنظر قرار خواهد داد و با همین رویکرد بهترین کیفیت ها را برای فروش عرضه می نماید. نیز در راستای مشاوره های خود حاضر است هرگونه موضوعی در باب تامین مصالح را ولو اینکه خود نیز متولی انجام آن نبوده برای مصرف کننده ی خرد و کلان، کشاورزان و باغداران عمده و حتی خانگی تبیین کند. پس این اطمینان وجود دارد که ما در زمینه ی تامین مصالح از صفر تا صد در کنار مشتریان و هم میهنان خود خواهیم بود. کافی است با یکی از راه های متعدد ارتباطی در نظر گرفته شده با ما در ارتباط باشید.

۴- فروش محصولات آابیاری

فروش محصولات تخصصی در حوزه ی آبیاری و زراعت و آمادگی برای واردات ماشین آلات کشاورزی نیز از عمده برنامه های این پورتال می باشد. این مجموعه دارای کارشناسان و متخصصینی است که با شناخت کامل در این خصوص توانایی کافی و قابل قبولی برای مشاهده ی مورد از نزدیک و ارائه ی پیشنهادات جهت طراحی و اجرا دارد. مهمترین قابلیت حال حاضر در این پورتال؛ امکان خرید و مقایسه ی محصولات بوده و درصددیم تا در آینده ای نزدیک امکان فروش محصولات دست دو و استوک را نیز فراهم آوریم.

۵- کشت و زراعت (مشارکت در کشت)

ما قائل به انجام یک معامله ی برد-برد هستیم. به نحوی که رضایت دو طرف در این میان برآورده شود. نیز گزافه گویی نیست اگر بگوئیم که اصل اساسی ما ایجاد توافقی برد-برد-برد است که در آن کشاورز و باغدار در یک سو، سرمایه گذار از یک سو و جامعه و اطرافیان نیز از یک سو از انجام توافق سود ببرند. بر همین اساس این توانایی در مجموعه وجود دارد که در مقیاس های قابل توجیه، به صورت مشارکتی و با شرایط کاملا مطلوب برای کشاورزان و زمین داران وارد توافق شده و در کشت و زراعت وسود و زیان آنها سهیم شویم. آابیاری ها در حال حاضر نیز در این حوزه فعالیت دارند و تجربه های بسیار خوبی در این خصوص دارند.